wtorek, 12 listopada 2013

Szybko, szybciej, najszybciej.

Wpadam jak po ogień oderwana od projektu, by zakończyć czarno-białą wymiankę. Niestety, godzina jest wybitnie nieprzyzwoita, ale jutro z samego rana mój laptop wybiera się na wycieczkę do serwisu. Dlatego bardzo szybciutko:

Moją parą wymiankową była Greenfrog, od której dostałam przepiękne prezenty, z idealnie trafioną w moje upodobania szkatułką na czele:


Ja natomiast wysłałam o takie drobiazgi:


Bardzo dziękuję za przemiłą wymiankę :)
Pozdrawiam i do usłyszenia, gdy tylko komputer wróci cały i zdrowy :)

2 komentarze:

 1. Obie tworzycie piękne prace ^^
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie,
  Chciałabym przedstawić dwie facebookowe zabawy. Mam nadzieję, że nagrody przypadną komuś do gustu i zechce się przyłączyć :) Ponieważ już niedługo święta, w jednej z tych zabaw do wygrania są książeczki dla dzieci o tematyce świątecznej. Wygrywają aż trzy osoby! W drugiej rozdawajce również wygrywają trzy osoby, za to nagrodami będzie wspaniała pamiątka w formie zdjęć w krysztale! Z całą pewnością warto wziąć udział. Zasady są niezwykle proste i w bardzo łatwy sposób można zdobyć fajne nagrody :)

  A jeśli macie w domku jakąś małą księżniczkę to na Babylandii i dla niej znajdzie się ciekawa zabawa z pięknymi nagrodami :)

  Nie chce nadużywać gościnności i nie będę wklejała tutaj linków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to serdecznie zapraszam na mój profil, tam znajdują się blogi "Książeczki synka i córeczki" oraz "Babylandia". Banerki znajdują się na paskach bocznych. Klikając w nie traficie na te rozdawajki :)

  Od razu chcialabym bardzo przeprosić za tą autopromocję. Wiem, że wiele osób ma czegoś takiego po dziurki w nosie, jeszcze więcej z pewnością uważa to za brak wychowania czy też szacunku. Ja z całą pewnością mam w zamierze jedynie poinformowanie choć grupki ludzi o tych zabawach. Wiele takich osób dziękuję mi za informacje, ponieważ inaczej nie mieliby o niej pojęcia. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo :) W razie czego proszę usunąć to zaproszenie...
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń